Oskar Fredrik Johansson.
Född 1860-07-18 i Norrg, Sjökumla, Västra Stenby (E). |
F
Johan Eriksson.
Född 1821-04-17 i Normlösa (E). Död 1895-11-10 i Stenkilsvarv, Varv och Styra (E). |
FF
Erik Andersson.
Född 1776-12-02 i Normlösa (E). Död 1855 i Norrg, Sjökumla, Västra Stenby (E). |
||
FM
Maja Greta Gustavsdotter.
Född 1792-09-11 i Normlösa (E). Död 1857-12-27 i Norrg, Sjökumla, Västra Stenby (E). |
||||
M
Maja Kajsa Larsdotter.
Född 1824-02-25 i Nr 4 Corporalg (N Rusth), Rocklunda, Ekebyborna (E). Död 1915-01-18 i Stenkilsvarv, Varv och Styra (E). |
MF
Lars Petter TRYGGVARDSSON.
Född 1792-01-04 i Österstad, Ekebyborna (E). Död 1844-01-21 i Nr 4 Corporalg (N Rusth), Rocklunda, Ekebyborna (E). |
MFF
Truge JAENSSON.
Född 1754-09-22 i Österstad, Ekebyborna (E). Död 1794-10-11 i Österstad, Ekebyborna (E). |
MFFF
Johan JONSSON.
Född 1718-11-25 i Österstad, Ekebyborna (E). Död 1771-11-06 i Österstad, Ekebyborna (E). |
|
MFFM
Helena TRUGESDOTTER.
Född 1733-01-08 i Tröstorp, Klockrike (E). Död 1759-01-21 i Österstad, Ekebyborna (E). |
||||
MFM
KATARINA Larsdotter.
Född 1752-10-03 i Försjö, Älvestad (E). Död 1808-12-14 i Österstad, Ekebyborna (E). |
MFMF
Lars ANDERSSON.
Född beräknat 1721. Död 1796-10-26 i Försjö, Älvestad (E). |
|||
MFMM
Elisabet LARSDOTTER.
Född 1722. Död 1784-05-17 i Försjö, Älvestad (E). |
||||
MM
Stina Maja PERSDOTTER.
Född 1804-07-12 i Nr 4 Corporalg (N Rusth), Rocklunda, Ekebyborna (E). Död 1848-02-19 i Öv Nybygget, Kommorp, Fornåsa (E). |
MMF
Peter DANIELSSON.
Född 1758-07-24 i Prästgärdet, Västra Ny (E). Död 1804-05-19 i Nr 4 Corporalg (N Rusth), Rocklunda, Ekebyborna (E). |
MMFF
Daniel PERSSON.
Född beräknat 1726. Död 1760-07-27 i Västra Ny (E). |
||
MMM
Maria ERIKSDOTTER.
Född 1764-05-14 i Paleby, Västra Ny (E). Död 1846-04-20 i Nr 4 Corporalg (N Rusth), Rocklunda, Ekebyborna (E). |
MMMF
ERIK Persson.
Född beräknat 1741. Död 1769-04-16 i Paleby, Västra Ny (E). |
|||
MMMM
MARGARETA Nilsdotter.
Född 1731-12-15 i Ryd, Västra Ny (E). |
Framställd 2022-01-30 med hjälp av Disgen version 2021.